Надзвичайні події
За останню добу в області зареєстровано 5 пожеж, не пов’язаних із бойовими діями
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-05-10.46.59-e1649144992626.jpeg)
Усього від початку війни ліквідовано 443 пожежі, з яких 285 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, серед них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 55 осіб. За минулу добу рятувальники 1 раз долучалися до надання допомоги та виконання інших робіт — розбору зруйнованих будівель (від початку війни — 107 разів).
Групи піротехніків ДСНС за добу 8 разів виїжджали для знешкодження вибухонебезпечних предметів (з початку війни виявлено та вилучено 285 таких предметів).
Через ураження об’єктів критичної інфраструктури під час бойових дій у місті Чернігів відсутнє теплопостачання. Електро-, водо- та газопостачання здійснюється частково. Відновлювальні роботи тривають.
ДСНС у Чернігівській області