Суспільство
Водопостачання у Чернігові переводиться на денний і нічний режими роботи
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/04/68bdfcb849f81c3a-e1650212991104.jpg)
Через значну кількість поривів водопровідних мереж та неможливість перекриття витоків у вечірній та нічний час, з метою недопущення затоплення житлових будинків,
водопостачання міста Чернігова переводиться на денний та нічний режими роботи. Про це повідомляє КП «Чернігівводоканал».
Починаючи з 17 квітня тиск води в мережі буде суттєво зменшено після 22:00 години.
Такий режим роботи водопроводу триватиме до моменту перекриття більшості місць поривів мереж. «Чернігівводоканал» рекомендує всім мешканцям міста Чернігова зробити запаси питної води та постійно їх поновлювати після використання.