До Чернігова приїдуть делегації з міст-партнерів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/8529_0-e1474626494746.jpeg)
Для участі в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня міста Чернігів очікує приїзду офіційних делегацій з міст-партнерів – м. Меммінген (Німеччина), Тарнобжег (Польща), Петах-Тіква (Ізраїль), Огре (Республіка Латвія), Гомель (Республіка Беларусь).
Про це ЧEline повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.
Запрошені також офіційні особи з українських міст, серед яких Ніжин, Прилуки, Новгород-Сіверський, Житомир, Суми, Славутич, Київ (Товариство «Чернігівське земляцтво в Києві).
Сьогодні, 23 вересня, о 16.00 у Чернігівській міській раді відбудеться урочиста зустріч Чернігівського міського голови з делегатами різних міст.
Місце проведення зустрічі – зал засідань Чернігівської міської ради.
Нагадаємо, напередодні візиту у міськраді наводили марафет.