Ситуація на Чернігівщині: під прицілом ворога села поблизу кордону
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/281210788_140681178540728_1625066999129657795_n-e1653197666731.jpg)
За інформацією Генерального штабу ЗСУ на Сіверському напрямку ворог продовжує вести обстріли населених пунктів та інфраструктурних об’єктів. Зокрема в Чернігівській області під мінометний вогонь потрапили села Гірки, Грем’яч та Мурав’ї.
Крім того, за попередню добу з території росії обстріляли із “градів” Сумщину. Нараховано біля півтора десятка пострілів. Також російським вертольотом задано ракетного удару по околиці одного з населених пунктів на межі між Харківською та Сумською областями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загинув, захищаючи Незалежність: Чернігівщина попрощалася ще з одним оборонцем
Станом на ранок 22 травня противник не припиняє наступу у Східній операційній зоні та продовжує завдавати ракетних та авіаційних ударів по території нашої Держави, особливо у зоні ведення активних бойових дій.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv