Підоблікові ходять до бібліотек та музеїв (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/IMG_3557-2-e1474724627763.jpg)
Співробітники Коропського районного сектору КВІ спільно з представниками центру соцслужб для сім’ї, дітей та молоді та директором Коропського бюро безоплатної правової допомоги відвідали Черешенську школу-інтернат та Оболонську загальноосвітню школу.
Про це ЧEline повідомили у прес-службі управління ДПтС України в Чернігівській області.
Для учнів старший класів проситали лекцію з приводу дотримання правослухняної поведінки та недопущення скоєння ними злочинів та адміністративних правопорушень.
Співробітники Ріпкинського районного відділу КВІ управління провели екскурсії для неповнолітніх підоблікових до музею.
З метою ознайомлення засуджених з пам’ятниками історії й культури, що перебувають у музейних стінах, створення комунікативного середовища, здійснення просвітнього, освітнього процесу пенітенціарії залучили неповнолітніх до активної участі в заході.