На Чернігівщині побудуть кілька модульних містечок
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/gorodki-2-e1653816276676.jpg)
Близько трьох тисяч домівок мешканців Чернігівщини пошкоджені або зруйновані війною. Левова частка зруйнованого житла — у мікрорайоні Бобровиця обласного центру. Наразі працюють комісії, які фіксують збитки.
Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Черніговом батька новонародженої переодягали в “бабу Шуру”, щоб не розстріляли рашисти
«У найближчі тижні будуть встановлені кілька тимчасових модульних містечок для мешканців найбільш постраждалих мікрорайонів міста Чернігова і околиць, тому що села навколо Чернігова постраждали найбільше. Мені б дуже не хотілося, щоб мешканці Чернігівщини жили у тимчасовому житлі, але ми змушені це зробити, тому що на відновлення потрібні трудові та фінансові ресурси. Це — тимчасовий захід»,- написав він.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv