Війна
На Прилуччині заборонили збирати військову техніку на металобрухт
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/289342346_336013335378702_7793243946400023819_n-e1655718906785.jpg)
На Прилуччині заборонено збирати, заготовляти та здійснювати операції з металобрухтом, що утворився внаслідок знищення або пошкодження військової техніки.
Таке розпорядження підписав начальник Прилуцької РДА Володимир Чернов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог знову обстріляв прикордоння Чернігівщини
«Заборонити збирання, заготівлю та здійснення операцій з металобрухтом, що утворився внаслідок знищення або пошкодження будь-якої військової техніки та її елементів», — йдеться в розпорядженні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv