У Ніжині перейменували 56 вулиць
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/630_360_1651424579-707-e1661837733216.jpg)
56 вулиць Ніжина перейменовано. Таке рішення вчора, 29 серпня, ухвалила Ніжинрада на позачерговому засіданні.
Про це повідомляє міський голова Олександр Кодола на своїй сторінці у Фейсбуці.
Це вулиці, назви яких мають радянське та імперське походження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині росіяни пошкодили 133 заклади освіти
Історики, науковці, депутати, представники громадськості та фахівці різних галузей працювали над перейменуванням вулиць із квітня 2022 року. Так, із 93 вулиць, відібраних комісією з перейменування вулиць як такі, що підпадають під політику деросифікації, перейменовано 56.
У цьому переліку чотири вулиці, які перейменовані на честь міст-побратимів – Дембиця, Олькуш, Свідниця (Республіка Польща), Прейлі (Латвійська Республіка), що допомагають Ніжинській громаді з перших днів повномасштабного вторгнення російського окупанта.
Чотири вулиці, на численні звернення ніжинців, перейменовані на честь загиблих наших захисників: Олександра Бориса, Дмитра Крошки, Ігоря Козубенка, Олександра Яцика.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/302323557_542707371103215_9084306788579891474_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/302426288_542707387769880_3546318270367683554_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/302187176_542707401103212_5725340145926780105_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/302414021_542707457769873_9104919333671370281_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv