Власникам пошкоджених приватних будинків з міського бюджету вже виплатили більше 10 млн грн
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/76b98499988704ef3d528d9b53dbe0fb-big1080-e1663234591341-780x470.jpg)
На вчорашньому засіданні виконавчого комітету підтримано рішення про виплату одноразової матеріальної допомоги власникам приватних житлових будинків. Її отримають 204 чернігівців, на загальну суму — 3 млн 388 тис. грн.
Зазначимо, що цю допомогу вже отримали 513 власників приватних житлових будинків на загальну суму 10 млн 213 тис. грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові почали відновлювати пошкоджену рашистами Катерининську церкву (Фотофакт)
Нагадаємо, що у серпні у муніципалітеті було прийнято рішення надати матеріальну підтримку власникам приватних будинків, які зруйновані/пошкоджені внаслідок військової агресії рф. 40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками таких осель. Розмір матеріальної допомоги залежить від ступеня пошкодження.
Загальний обсяг фінансування Програми — 50 млн грн. Ці кошти виділяють з міського бюджету. Це не є компенсацією за втрачене чи побите житло, а саме матеріальна підтримка від міста.
Зазначимо, що таких осель у місті нараховується більше 2000.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Прес-служба Чернігівської міської ради