![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_5291959111438680465_y-e1663938655778-780x470.jpg)
Співробітники СБУ викрили мешканку одного з райцентрів Чернігівщини, яка поширювала у соцмережах матеріали де виправдовувала збройну агресію рф проти України та схвалювала окупаційні дії ворога.
За даними досудового слідства ворожа пропагандистка розміщувала матеріали за допомогою персоніфікованого запису в одній із заборонених в Україні соціальних мереж.
Поплічниця окупантів поширювала інформацію, відео та ілюстрації, у яких прославлялись військовослужбовці рф та схвалювались загарбницькі дії представників збройних формувань країни-агресора.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_5291959111438680466_y-858x642.jpg)
Під час обшуку за місцем проживання фігурантки провадження співробітники СБ України вилучили технічні засоби, мобільні телефони та сім-картки із доказами здійснення протиправної діяльності.
Наразі зловмисниці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_5291959111438680467_y-858x642.jpg)
Триває досудове слідство.
Заходи з викриття ворожої пропагандистки проводили співробітники Управління СБ України в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.
Служба безпеки України в регіоні проводжує викривати осіб, причетних до поширення в соціальних мережах агітаційних та проросійських матеріалів.