На Чернігівщині відкрили виставку із фотографіями и матерів, дружин, доньок загиблих воїнів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311458171_418041510509217_7742300325780739788_n1-e1665755042925.jpg)
14 жовтня з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею імені В.І. Маслова відбулося відкриття виставки «Захисники земні й небесні».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311214607_3216123688654702_1422186991185768561_n-859x642.jpg)
На ній представлені фото матерів, дружин, доньок загиблих воїнів у російсько-українській війні. «Захисниці земні» одягнуті у традиційний одяг, що символізує генетичний код української нації, пише Прилуцька міська рада.
До створення виставки фінансово долучився народний депутат України Борис Приходько.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311455990_1205766690322816_1043481374315390223_n.jpg)
До створення образів долучився прилуцький фотомайстер Максим Дрожников.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Прилуки крізь віки»: виставка, що розповідає про всі цікавинки історії міста
Також виставка знайомить із Героями-прилучанами сьогодення – «Захисниками небесними», які хоробро боронили кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/272723345_1109113883308066_7045581466617339552_n.jpg)
До створення образів долучився прилуцький фотомайстер Максим Дрожников.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv