Суспільство
Мерська абстракція: Атрошенко розповів своє бачення муралів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/5774eb4b340ed-e1475751902450.jpeg)
Владислав Атрошенко висловив власне художнє бачення щодо чернігівських муралів.
«Мені найбільше подобається абстракція. Це особиста думка. Тематичні малюнки через два-три місяці приїдаються і стають нецікавими», — таку думку мер Чернігова оприлюднив на засіданні виконкому чернігівської міської ради під час обговорення змін адрес, на яких будуть розміщені мурали.