Дорожники Чернігівщини ведуть боротьбу із ожеледицею
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316420489_514477244051568_7557717400638416520_n-e1669303740531-780x470.jpg)
Сьогодні впродовж дня підрядні дорожні організації виїздять проводити обробку протиожеледними матеріалами. Йде дрібний дощ (так званий «льодовий»), часом з мокрим снігом. Температура коливається між плюсом і мінусом. За таких умов опади на покритті моментально перетворюються на зледеніння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ожеледиця і туман: чернігівські синоптики – про погоду на найближчі дні
Про це повідомляє пресслужба САД у Чернігівській області.
Аналогічна погода очікується і завтра. 25 листопада по Чернігівській області — хмарно з проясненнями, невеликі опади, слабка ожеледь, місцями туман. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура протягом доби від 2º морозу до 3º тепла.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv