Сформовано концепцію Ради волонтерів Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-20221208-WA0008-e1670680418817-780x470.jpg)
8 грудня, відбулось перше засідання робочої групи щодо формування Ради волонтерів Чернігівської області. Про це повідомили у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації.
— Насамперед потрібно визначитися з порядком формування цієї ради та чим вона має займатися, — наголосив радник начальника ОВА Андрій Подорван. — Більше дійових речей, які будуть функціонувати та будуть корисними.
Учасники робочої групи жваво обговорювали питання структури Ради волонтерів, членства в ній, зокрема обов’язкового представництва волонтерів з районів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коропські волонтери передали захисникам маскувальні сітки
— Основною метою створення Ради волонтерів вбачаю збереження та розширення спільноти активних громадян, діяльність якої направлена на спільне вирішення проблем області у співпраці державного та громадського секторів, — зазначила під час обговорення волонтерка «Центру допомоги «Чернігів» Ольга Палькова–Свірчевська.
Наприкінці зустрічі представники робочої групи сформували концепцію Ради волонтерів Чернігівської області, яка найближчим часом буде представлена волонтерській спільноті.
![](https://cg.gov.ua/web_docs/1/2022/12/img/IMG-20221208-WA0018_2022_12_09_13_00_20.jpg)
![](https://cg.gov.ua/web_docs/1/2022/12/img/IMG-20221208-WA0010_2022_12_09_13_00_35.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv