«Хвойні красуні»: Мезинський парк оголосив фотоконкурс
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_3480-e1671707760797-768x470.jpg)
Життя українського народу завжди було нерозривно пов’язане з природою. Особливе ставлення в українців було до дерев. Наші предки вірили, що дерева мають душу, можуть наділяли силою та дарувати здоров’я. Їх оспівували в піснях, про них складали легенди.
Про це повідомляють у Мезинському національному природному парку.
Але в наш час ставлення до дерев, та й природи взагалі, змінилося на більш практичне, і проблема вирубки лісів стала однією з головних екологічних проблем.
Із метою привернення уваги до необхідності збереження хвойних насаджень Мезинський НПП проводить фотоконкурс «Хвойні красуні».
Ці вічнозелені дерева здатні зачаровувати своєю красою як влітку, так і взимку. Тому запрошуємо вас взяти участь у фотоконкурсі та чекаємо на ваші авторські світлини.
Докладніше про умови конкурсу можна почитати тут.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із мечем і в броні: таким буде національний костюм України для чернігівки, міс Всесвіт – 2022
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20201202_101521-e1671702819173-482x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv