Суспільство
У Чернігові починають вмикати опалення
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/batareya1-e1476108777810.jpg)
Починаючи з понеділка тепло підключатимуть лікарням, дитсадкам, пологовому будинку та іншим бюджетним закладам міста.
Все залежить від стану систем опалення і відповідної документації, що засвідчує готовність закладів до осінньо-зимового періоду. У прес-службі ПАТ «Чернігівгаз» повідомили, що отримали розпорядження міського голови про початок опалювального сезону.
Населенню тепло вмикатимуть з 12 жовтня. Синоптики прогнозують у найближчі дні холодну погоду. Цього тижня середнядобова температура повітря не перевищуватиме 8 градусів.