Суспільство
Рятувальники Чернігівщини навчають населення мінної безпеки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/CB5FBAD5-9084-4560-8E3F-B256C05697C0-780x470.jpeg)
Де можна натрапити на вибухівку, що треба робити та куди необхідно звернутись у разі її виявлення – це ті актуальні питання, про які співробітники районних підрозділів Головного управління ДСНС в області спілкуються з жителями населених пунктів під час щоденних інформаційно-профілактичних рейдів. Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС у Чернігівській області.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/6EBE6720-59B1-4D4C-A761-F546B9ABB0B4-964x642.jpeg)
Особливу увагу під час їх проведення надзвичайники приділяють батькам і нагадують, що дитяча цікавість і необізнаність може призвести до трагічних наслідків.
Для кращого вивчення правил мінної безпеки всім присутнім рятувальники надають інформаційні пам’ятки.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/E2B00BE7-A743-4221-B42C-AC39C439874A-963x642.jpeg)