Помер воїн із Сновської громади
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/1399123506-1.jpg)
Знову сумна звістка прилетіла на Сновщину. 5 березня 2023 року під час роботи з технікою в м. Мирноград Донецької області помер наш земляк солдат Сергій Кухаренко.
Він народився 18 серпня 1971 року у м. Щорс, тут у 1988 закінчив Щорську загальноосвітню школу № 3.
Про це повідомляє Сновська міська рада.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332643904_902160074268755_667949466432992790_n-1024x614.jpg)
З 1989 по 1991 роки був призваний на строкову військову службу в прикордонні війська. З 1992 року по 2010 роки проходив службу в Щорському РВ УМВС України в Чернігівській області. Пенсіонер МВС.
У 2020 році був призваний на військову службу за контрактом. Проходив військову службу в Збройних Силах України на посаді водія 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А2167, 72-га окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.