На Чернігівщині попрощались із воїном
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/zagunuv-ukr-780x470.jpg)
Поліг у бою гідним сином України, мужньо борючись за Незалежність рідної землі! На Чернігівщині попрощались з земляком — старшим солдатом Новіком Дмитром Олександровичем.
Про це повідомляють у чернігівському обласному ТЦК та СП.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/82FE34DB-CFE0-4DE8-9804-DD8D49B6979B-482x642.jpeg)
Народився він 26 січня 1995 року у селі Замглай на Ріпкинщині. Навчався в Замглайській ЗОШ І-ІІІ ступенів, після цього вступив в місцеве професійно-технічне училище, де опановував професію тракториста. Далі — строкова військова служба, після якої Дмитро підписав контракт та вперше долучився до оборонців Батьківщини.
Після початку повномасштабної війни наш земляк знову долучився до лав ЗС України. Службу ніс у складі військової частини А4010 та разом з побратимами віддано боронив Батьківщину від ворожих окупаційних військ.
3 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині підрозділ Дмитра потрапив під ворожий артилерійський обстріл, внаслідок чого наш земляк отримав поранення, які виявились несумісними з життям.
Попрощалися з воїном на його Малій Батьківщині.