Юний ніжинський боксер став Чемпіоном всеукраїнського турніру
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1B562E4D-FDDB-45D2-898A-6D70D49C78E8-780x470.jpeg)
З 10 по 15 квітня 2023 року в м. Корсунь-Шевченківський проходив Всеукраїнський турнір серед юнаків і дівчат 2009-2010 р.н. Про це повідомляють у Ніжинській міськраді.
На цих змаганнях зібралося близько 200 спортсменів майже з усіх областей України.
За результатами турніру буде формуватися список лідері в кожній ваговій категорії. В складі збірної області було 2 вихованця Ніжинської КДЮСШ, СК «Легіонер».
Андрійченко Артем провів 2 поєдинки і у півфіналі поступився досвідченому харків’янину, тим самим посів третє місце! Для Артема це перше велике досягнення.
Богдан Шакитко, який провів 3 нелегких поєдинки, у фіналі здолав представника Дніпропетровської області і стає Чемпіоном турніру.
Цей турнір є останнім етапом перед Чемпіонатом України!
«Хочемо висловити подяку всім тим, хто в нас вірив і постійно вболівав! Низький уклін батькам, які завжди підтримують і довіряють. Дякую нашим захисникам і захисницям за те, що маємо змогу робити свою справу», — написав Євгеній Саєнко.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/A901577F-22E1-4F83-99C9-8FCBDAE33669-482x642.jpeg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/C511DDDB-830D-497D-B9FD-8C2A60B8776D-482x642.jpeg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/37350AAF-B556-4233-8497-88D10D42E930-1024x576.jpeg)