Ніжинські вихователі впроваджують креативні методи у своїй роботі (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/338256086_114846398250761_5855531611389091387_n-e1681973445488-780x470.jpg)
Для повноцінного розвитку дитини необхідне створення в садочку розвивального предметного середовища. Тому під час вимушеного простою вихователі ніжинського дитсадочку №8 «Кручайлик» разом із працівниками закладу зайнялись виготовленням й удосконаленням розвивального середовища груп.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 400 вчителів Чернігівщини отримали базові психологічні знання для надання допомоги школярам
«Ми виготовили інноваційну освітню систему «Стенд-музей», об’єднавши дві педагогічні технології, – «Стіни, які говорять» і музейну педагогіку. Було створено мінімузеї меду, тканини, крупи, мушлі, ґудзиків, насіння, ложок, народної іграшки, чудо-дерева, України в магнітах. Експонати допомагають вихователям надавати інформацію, необхідну для всебічного розвитку дитини, створювати ситуації для спілкування та набуття дитиною практичного досвіду», – йдеться в повідомленні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv