Спорт
У Ніжині відбувся турнір з міні-футболу пам’яті загиблого льотчика Данила Мурашка (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343973344_636845114956393_8020791501217348342_n-e1682838883257-780x470.jpg)
У Ніжині, 29 квітня, на міському стадіоні «Спартак» відбувся турнір з міні-футболу пам’яті нашого загиблого воїна, захисника України, вихованця Ніжинської ДЮСФШ, військовослужбовця ЗСУ, льотчика Данила Мурашка.
Про це повідомляють у Ніжинській міськраді.
«У підсумку перше місце зайняла команда з Сумської області — місто Конотоп, друге місце за командою з міста Борзна, третє — м. Ніжин, четверте місце за столичною командою м. Київ», — йдеться у повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343973344_636845114956393_8020791501217348342_n-1.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343964380_1454264305350674_4590582306148062800_n-1024x461.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv