У Ніжині висадили алею магнолій
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346649043_258388966595346_6479401372642168713_n-e1684055556477-780x470.jpg)
Колектив Ніжинського агротехнічного інституту, як і всі відокремлені підрозділи Національного університету біоресурсів і природокористування України, долучився до святкування 125-річчя Університету.
Група магістрів (староста Вадим БЕЗРУЧКО, куратор Наталія ЦАРУК), яка випускається у ювілейний рік – 125-річчя від дня заснування Університету – і вступила до Ніжинського агротехнічного інституту в його 125-річчя, виступила з ініціативою створити Алею магнолій: залишити про себе згадку як вдячність рідній Альма-матер. Про це повідомляють у Ніжинській міськраді.
«9 травня Україна, як і весь Європейський Союз, відзначає День Європи. Символічним є те, що майбутні випускники Ніжинського аграрного закладу освіти саме в цей день реалізували свій задум й облаштували Алею. Молодь – це наше майбутнє! Майбутнє – у руках молоді!», — йдеться у повідомлені.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346778104_1409929813157085_9066895836900755264_n-907x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/346770866_917524826198275_1647607241248204399_n-907x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv