На Чернігівщині сапери продовжують очищати території від вибухонебезпечних предметів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/6f1e7d44-d26f-491a-ad9a-9b507d4415f3-kopiya-e1686641350487-780x470.jpg)
Упродовж вихідних на території Чернігівської області фахівці частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС залучалися до виконання робіт за призначенням 35 разів, під час яких вилучено 35 вибухонебезпечних предметів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нічна ворожа атака: крилаті ракети, авіаційні бомби і артилерія
Загалом з початку бойових дій саперами ДСНС вилучено 50172 боєприпаси.
Рятувальники звертаються до мешканців області з проханням дотримуватись заходів безпеки, у разі виявлення вибухонебезпечного предмету відразу телефонувати до екстрених служб за номерами “101” або “102”.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
ГУ ДСНС України у Чернігівській області