![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/attorney_criminal_lawyer_fraud_ukraine-780x400.jpg)
На Чернігівщині активізувалися шахраї. Представляючись співробітниками державних установ, шахраї намагаються заволодіти грошима підприємців.
Про це повідомляє Новгород-Сіверська РВА.
«Листи від імені очільника районної військової адміністрації почали надходити на адреси підприємств, установ та організацій району. У них, начебто керівники просять перерахувати кошти на потреби Збройних Сил України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Друг просить у борг»: чернігівець віддав 10 тисяч гривень шахраям
Листи надруковані на якісно підробленому документі з усіма вихідними даними та мокрою печаткою, в яких вказаний розрахунковий рахунок для переказу грошей. Проте такі листи фейкові!»,- зазначається у повідомленні.
Також зазначається, що дзвінки нібито від імені голови РВА — це ще один метод збору коштів. Керівникам підприємств, установ та організацій телефонує начебто «сам очільник району» і просить допомогти грошима для покупки тепловізора або іншої техніки для наших захисників.
У повідомленні зазначається, що Новгород-Сіверська районна державна адміністрація не проводить збір коштів на потреби ЗСУ і не уповноважила на це інших осіб.
Просимо повідомляти працівників поліції про схожі листи та дзвінки за номером 102.
Будьте пильними! Не довіряйте стороннім особам! Не дозволяйте шахраям заволодіти вашими грошима!
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/354631553_1860919140948293_9153549275065598596_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv