ФК «Чернігів» почав тренування на стадіоні «Хімік»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358142401_753992190062553_3402775722543316844_n-e1688634099141-780x470.jpg)
3 липня ФК «Чернігів» провів перше загальнокомандне тренування на полі стадіону «Хімік».
Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці футбольного клубу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові відбудеться смачний квест до Дня шоколаду
Футболісти головної команди клубу готуються до сезону 2023/24 на натуральному газоні як для зниження рівня травматизму, так і з урахуванням аналогічних умов у матчах з більшістю суперників по Першій лізі.
Відзначимо, що стадіон «Хімік» був серйозно пошкоджений в результаті обстрілів російських окупантів. Однак в 2023 році поле було відновлено силами ФК «Чернігів» і зараз знаходиться у дуже хорошому стані, який дозволяє проводити тренування професійної команди.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv