Культура
Ніжинські танцюристи привезли нагороди із Болгарії
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_4564-780x470.jpeg)
Найвищу нагороду фестивалю мистецтв — Гран-прі та три перші місця привезли в Ніжин юні танцюристи ансамблю бального танцю «Шанс» Ніжинської хореографічної школи із Болгарії.
Про це повідомила на у Фейсбук Надія Куделя.
«Своїми виступами вихованці вкотре підтвердили високий рівень професійної підготовки в хореографічній школі та свою виконавську майстерність.
Дякуємо школі та особисто керівнику колективу Ірині Мірошник за можливість перезагрузки та відпочинку. Віримо, що попереду у наших дітей ще багато перемог у мирній, незалежній Україні», — йдеться у повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_4568-444x642.jpeg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_4567-858x642.jpeg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_4566-482x642.jpeg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_4563-482x642.jpeg)