Сільська школа на Прилуччині до 1 вересня отримала новий комп’ютерний клас
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/372276444_865374638264007_3187404214313813646_n-780x470.jpg)
Учні та вчителі Дубовогаївської школи Яблунівської громади нарешті забудуть про труднощі з навчанням, які вони долали щоразу, вмикаючи свої 16-річні комп’ютери в класі інформатики. У переддень 1 вересня стару техніку замінили на 10 нових комп’ютерів. Такий подарунок сільській школі зробив народний депутат України Борис Приходько в межах власної програми «Доступна освіта» та за підтримки Благодійного фонду «Хоуп Череті».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/372130089_320498843685603_3027859314894207234_n-856x642.jpg)
«Новий комп’ютерний клас уже працює, зараз ми підключаємо його до Мережі. Сьогодні учителька англійської мови перевірила, як працюють навушники, що йшли в комплекті. Ще спробувала опрацювати тему аудіювання і залишилася дуже задоволена. Ми вдячні нашому депутату. Місяць тому я написала до нього звернення, а вже сьогодні школа радіє подарунку», – розповіла директорка Дубовогаївської школи Наталія Кравченко.
За словами Наталії Кравченко, в комп’ютерному класі діти вчать не лише інформатику й англійську, а й готуються до Національного мультимедійного тесту, а також до конкурсів та олімпіад, у яких беруть участь онлайн. Тому техніка сільській школі була надзвичайно потрібна.
Того ж дня Борис Приходько передав техніку і Прилуцькому ліцею №1 – 10 моніторів для класу інформатики. Від начального закладу нардеп отримав відповідне звернення. До слова, за останній час Борис Приходько оснастив комп’ютерною технікою низку шкіл округу – Козелецький ліцей №1 і №3, Остерський ліцей №1 і №2, Прилуцький ліцей №5, Деснянський центр творчості дітей та юнацтва, Новобасанську, Сухополов’янську, Линовицьку, Ладанську, Новобиківську і Малодівицьку школи.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/371544212_1253499125356229_2960921286116176873_n-856x642.jpg)
«Зараз навантаження на громади дуже велике через війну, а тому допомагаю їм з організацією освітнього процесу. Ми не лише ремонтуємо укриття, але й оновлюємо матеріально-технічну базу. Доступна освіта сьогодні – це можливість 1 вересня розпочати навчання, попри різні зовнішні обставини. Тож спільно працюємо над тим, аби наші учителі гідно долали всі виклики, а діти здобували якісну освіту – як офлайн, так і дистанційно. Нехай техніка довго служить діткам», – наголосив Борис ПРИХОДЬКО, народний депутат.
У межах депутатської програми «Доступна освіта» нардеп Борис Приходько за час свого депутатства передав у школи свого 210-го округу понад 260 комп’ютерів, ноутбуків, планшетів і плазмових телевізорів. За словами політика, цю місію він продовжить і далі.
*210-й округ – територія колишнього Прилуцького, Козелецького і Бобровицького районів, а також м. Прилуки. Інтереси округу у Верховній Раді України представляє народний депутат Борис Приходько.