Піротехніки Чернігівщини продовжують розміновувати території
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/372733353_699659302193077_8842312526554536436_n-e1693823163119-780x470.jpg)
Щодня розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області продовжують виконувати завдання за призначенням, а саме реагування на термінові заявки від мешканців.
Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Чернігівській області.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення сапери ДСНС вилучили і знищили 52 083 боєприпаси та відреагували на 4909 викликів.
Також, відповідно до плану виконання завдань з протимінної діяльності на 2023 рік, піротехніки здійснюють обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів неподалік села Буди Іванівської територіальної громади Чернігівського району, оскільки ці території перебували під окупацією і там велись активні бойові дії. Роботи тривають.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/372753881_699659335526407_1947010484618106459_n-962x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv