На Чернігівщині знайшли зловмисників, які підпалили автівки знайомого
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_5659-780x470.jpeg)
Учора, 3 вересня, на лінію «102» звернувся мешканець одного з сіл Менської громади. Чоловік повідомив, що вночі невідомі підпалили його автомобіль «ВАЗ 2106», який стояв у дворі. Внаслідок підпалу автомобіль знищено вогнем. Про це повідомляють у поліції Чернігівської області.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група Корюківського районного відділу поліції. У процесі першочергових оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили та затримали зловмисників. Ними виявилися двоє мешканців Мени: 52-річний чоловік і його 31-річна спільниця. Обоє повідомили, що нещодавно мали конфлікт із потерпілим, тож вирішили його «провчити» і підпалили автівку.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_5657-857x642.jpeg)
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна). Санкція статті передбачає максимальне покарання на строк до десяти років.
Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру й обрання запобіжного заходу.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_5658-855x642.jpeg)
Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні триває.