Суспільство
Міська рада погодила виділення 20 мільйонів гривень на фінансування військових частин
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/376388895_701618842006885_5607466705087749118_n-e1694592869836-780x470.jpg)
Під час чергової сесії Чернігівської міської ради погодили виділення 20 мільйонів гривень для виконання програми шефської підтримки військових частин, розташованих на території міста Чернігів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перипетії чернігівського політикуму: передісторія і що буде далі
– П’ять мільйонів ми виділяємо окремим військовим частинам за їхніми запитами. Разом із тим, 15 мільйонів ми виділяємо на потреби ОК «Північ» – на закупівлю дронів, обраних і погоджених військовим керівництвом оперативного командування, – зазначив в. о. чернігівського міського голови Олександр Ломако.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv