Надзвичайні події
Піротехніки продовжують розміновувати Чернігівщину
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380045885_710396694452671_2968701181904253630_n-e1695370914229-780x470.jpg)
21 вересня розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України в Чернігівській області відпрацювали чотири звернення та вилучили два вибухонебезпечні предмети.
Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС України в Чернігівській області.
Боєприпаси знищені відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян із проханням дотримуватися алгоритму дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів: не підходити до знахідки, не чіпати руками чи завдавати жодної механічної дії, відійти на безпечну відстань і негайно телефонувати до екстрених служб за номерами 101 або 102.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380057748_710396697786004_9024718667270370483_n-964x642.jpg)