За добу сапери на Чернігівщині виявили 5 вибухонебезпечних предметів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/382092843_714787984013542_6183645371024968979_n-e1695978292511-780x470.jpg)
Упродовж доби сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Чернігівській області та спеціалізований розрахунок із Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України здійснили чотири залучення на території Іванівської територіальної громади Чернігівського району.
Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Чернігівській області.
Унаслідок цього піротехніки вилучили 5 боєприпасів: 3 реактивні снаряди системи залпового вогню «Град» і 2 підривники. Усі ці боєприпаси було транспортовано на спеціальному автомобілі та знищено з дотриманням усіх правил безпеки.
Сапери продовжують звільняти нашу Чернігівщину від вибухонебезпечних предметів і закликають громадян не нехтувати вимогами безпеки. Пам’ятайте основні три правила: не підходьте, не чіпайте, телефонуйте 101.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380110191_714788360680171_3608709854106259687_n-963x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv