Суспільство
Брижинський розповів, чи висуватиме після війни свою кандидатуру на мера Чернігова
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Znimok-ekrana-2023-11-06-o-00.27.51-780x470.png)
Начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський в інтерв’ю виданню «Ukraine World News» розповів про свої політичні амбіції.
Зокрема, керівник ЧМВА відповів на запитання – чи бачить він себе мером Чернігова.
«Ні, на мера я не піду це 100 % і навіть нема такого бажання. Це політика і ці політичні змагання. Політичні фігури змагаються за ці посади. Я не хочу брати в цьому участі. Я знаю які методи застосовуються в місцевому самоврядуванні та політиці місцевого рівня. А я по роду своєї служби – державна людина, яка більш готова до виконання обов’язків у державних органах влади», — зазначив Дмитро Брижинський.