У Чернігові водій на іномарці збив двох дітей
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_6932-780x470.jpeg)
Автопригода сталась ввечері, 9 листопада, в Чернігові. Внаслідок ДТП діти-пішоходи отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані. Про це повідомляють у секторі комунікації поліції Чернігівської області.
![поліцейські розслідують обставини аварії, у якій травмувалися двоє дітей поліцейські розслідують обставини аварії, у якій травмувалися двоє дітей](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/sites/5/2023/11/dtp_diti.jpg)
За попередньою інформацією, 58-річний водій автомобіля «Chevrolet Aveo» скоїв наїзд на дітей, які переходили дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. У результаті аварії 14-річна дівчинка та 12-річний хлопчик зазнали травм та були доставлені до лікарні.
Водій транспортного засобу освідуваний – він тверезий. Автомобіль поміщений на штрафмайданчик.
![поліцейські розслідують обставини аварії, у якій травмувалися двоє дітей поліцейські розслідують обставини аварії, у якій травмувалися двоє дітей](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/sites/5/2023/11/dtp_diti_2.jpg)
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).
За таке правопорушення передбачено покарання – до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.