Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/chrup_zatrimali_deboshira_3-e1701158198996-780x470.jpg)
Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.
26 листопада близько 22:00 до поліції надійшло повідомлення про дебошира в одному з пивних барів міста. Агресивний відвідувач побив бармена, розбив стелаж та скляні двері, після чого втік. Свідки бачили, що дебошир забіг у під’їзд найближчої п’ятиповерхівки.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/chrup_zatrimali_deboshira.jpg)
За викликом негайно виїхали поліцейські Чернігівського райуправління поліції. На місці події вони з’ясували, куди рушив дебошир далі: він розбив на сходах усі світильники, а діставшись п’ятого поверху — подзвонив у двері однієї з квартир. Відчинила дівчина. Чоловік виштовхав її на сходи, а сам забіг та зачинився усередині помешкання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протягом вихідних патрульні затримали 10 нетверезих водіїв
Для силової підтримки подальших дій поліцейські викликали бійців роти поліції особливого призначення. З дозволу власниці квартири, спецпризначенці вибили двері до помешкання. В одній з кімнат правоохоронці виявили зловмисника. Він поводився так само агресивно, демонструючи явні ознаки наркотичного сп’яніння.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/chrup_zatrimali_deboshira_2.jpg)
Поліцейські викликали карету екстреної медичної допомоги, яка доправила чоловіка до медичного закладу.
За фактами протиправних дій дебошира поліцейські відкрили кримінальні провадження за:
ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).
— ч. 1 ст. 162 Кримінального кодексу України (порушення недоторканності житла).
За тяжчою з них передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Сектор комунікації поліції Чернігівської області