Загинув захисник із Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/C4260271-4A1C-498E-8F3F-C5EA27FAE758-780x470-5-e1701241887201.jpeg)
Раптово пішов із життя захисник України з Чернігівщини Андрій Олександрович Бурий.
Народився Андрій Бурий 31 жовтня 1994 року. Навчався в Борзнянській ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів. Цілеспрямованим, товариським, а головне працелюбним учнем запам’ятали його вчителі та вихователі.
Після закінчення у 2010 році 9 класу продовжив навчання у Борзнянському державному сільськогосподарському технікумі, у 2014 році отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Бджільництво».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 64 вибухи: окупанти продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини
Із листопада 2015 по травень 2017 року проходив строкову військову службу.
У червні 2022 року призваний на службу під час загальної мобілізації. Виконував свій патріотичний і громадянський обов’язок разом із побратимами у складі окремої аеромобільної бригади гранатометником.
У Андрія Бурого залишилася малолітня донька.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/406106122_1190013852386471_8239025682784590500_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv