Іван Ващенко розповів про свої повноваження на посаді заступника Чауса
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6984-780x4701-1-e1704275205206.jpeg)
Із 22 грудня 2023 року Іван Ващенко приступив до виконання обов’язків заступника голови Чернігівської ОДА. До призначення на цю посаду він із січня 2022 року очолював Корюківську ОВА.
Сфера його повноважень – питання ветеранської політики, сім’ї, молоді та спорту, містобудування та архітектури.
В інтерв’ю для ЧЕЛАЙН Ващенко розповів, якими справами вже встиг позайматися.
«Я тиждень на посаді. Познайомився з усіма структурними підрозділами. Деякі з них довго працюють, деякі – на стадії формування, зокрема відділ ветеранської політики. Є низка комунальних закладів, що підпорядковуються структурним підрозділам.
Взагалі великий обсяг роботи. Треба зробити зріз, зрозуміти стан справ», – пояснив Ващенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чаус розповів про «міжгромадний» чат та емоційне засідання Ради громад
Пріоритетною в роботі він назвав ветеранську політику.
«Держава цьому приділяє велику увагу. Так само і для мене зрозуміло, що тема архіважлива саме в цей час. Бо хлопці та дівчата, які повернуться з війни, мають відчувати максимальну підтримку держави та почуватися максимально комфортно. Маємо зробити все, щоб люди максимально адаптувалися після війни.
Звісно, левова частка захисників ще воює на фронті. Але є люди, які потрошку повертаються. І ми нині реально маємо можливість на невеликій кількості людей розробити якийсь пілот, щоб його потім масштабувати до рівня тієї кількості ветеранів війни, яка буде після Перемоги», – зазначив Іван Ващенко.
Ірина Осташко
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv