Ніжинські поліцейські допомогли водійці авто, яка з маленьким сином застрягла у сніговому заметі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/418787762_781575384013303_2703962732455356007_n-e1705089351528-780x470.jpg)
Учора дорогою в одне з сіл району, ювенальні поліцейські Ніжинського райуправління побачили на узбіччі між селами Володькова Дівиця та Кропивне автівку, яка потрапила у сніговий замет. Правоохоронці негайно зупинилися, аби надати допомогу людям.
Про це повідомляє Поліція Чернігівщини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині прогнозують морозні вихідні
З’ясувалося, що за кермом жінка, яка їхала разом з маленьким сином. Водійка потрапила у сніговий замет і не змогла вибратися з нього без сторонньої допомоги та виїхати на дорогу. Не гаючи часу на морозі, поліцейські кинулися на допомогу.
Поліцейські запросили хлопчика зігрітися у службовому автотранспорті, після чого зупинили небайдужого водія на більш габаритному автомобілі та за допомогою буксирувального тросу витягли автівку.
Жінка щиро подякувала поліцейським за допомогу, а натомість вони побажали їй берегти себе та бути обережною на дорозі.
Як відомо, на Чернігівщині прогнозують морозні вихідні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv