У Чернігові патрульні затримали водія під кайфом
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417680486_749959533898373_5206294712005720215_n-e1710410744384-780x470.jpg)
Учора ввечері на вулиці Шевченка патрульні поліцейські зупинили за порушення ПДР мікроавтобус Fiat. За кермом перебував 35-річний громадянин.
Під час спілкування з водієм інспектори помітили в нього зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння. Проте чоловік відмовився проходити огляд у встановленому законом порядку. Про це повідомляє патрульна поліція Чернігівської області.
Також під час поверхневої перевірки поліцейські виявили в кермувальника мікроавтобуса два зіп-пакети з білою порошкоподібною речовиною, схожою на наркотичну. На місце викликали слідчо-оперативну групу.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/420202692_749959523898374_3249469203779644694_n-642x642.jpg)
Патрульні склали на громадянина адмінпротокол за ст. 130 (Керування в стані наркотичного сп’яніння) КУпАП. Далі він продовжив спілкуватися вже зі слідчим.
Ще один факт виявлення, ймовірно, наркотичної речовини стався того ж вечора на вулиці Дмитра Самоквасова. Тут поліцейські виявили у 37-річного громадянина шприц із рідиною білого кольору.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv