На Чернігівщині браконьєри наловили риби на понад 70 тисяч гривень
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434342515_827793982724810_4530765765393197027_n-e1711271271697-780x470.jpg)
Учора, 23 березня, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході рибоохоронного рейду на водоймах Менської громади Корюківського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.
Про це повідомляється на Фейсбук0стоірнці патруля.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові нетверезий водій скоїв ДТП, а у пасажирки знайшли наркотики (Фото)
В першому випадку на р. Мена, поблизу с. Фесківка місцевий житель, за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки «павук», незаконно виловив 20 екз. риби: окунь звичайний 15 екз. та плітка звичайна — 5 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 55250 грн.
У другому випадку на озері поблизу с. Ушня місцевий житель за допомогою сітки простої, в протизаконний спосіб, виловив 8 екз. риби: карась сріблястий — 3 екз., плітка звичайна – 3 екз. та по 1 екз. щуки та окуня звичайного. Збитки склали 16065 грн.
На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Менського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434323037_827794116058130_5732637992116779559_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv