У Чернігові відбудеться зустріч із командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки да Вінчі»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436347285_7570517119679633_1980413793718122499_n-e1712651273867-780x470.jpg)
Друзі, чи є у вас питання до наших хлопців про війну? Чи готові ви відверто поговорити про війну? Говорити з тим, хто брав участь у запеклих боях і готовий говорити про армію і війну?
Чи хочете дізнатись, як все є зараз і про те, як має бути, щоб ми Перемогли?
Маємо з командою Балсанка для вас пропозицію. Цієї п’ятниці в Чернігові буде командир роти «Гонор» батальйону «Вовки да Вінчі» Олександр Ябчанка.
Якщо ми хочемо Перемогти, маємо бути чесні з собою, відкритими очима дивитись на реальність в якій живемо і відверто розмовляти, шукаючи шляхи до вирішення наших бід.
Готові?!!! Запрошуємо!
Зустріч відбудеться уже в цю п’ятницю, 12 квітня, у м. Чернігів. З міркувань безпеки про місце та час ми повідомимо заздалегідь зареєстрованим учасникам на контактний номер телефону.
Реєстрація триває до 11.04.2024 року https://forms.gle/JgM7yiVnbfRtedSM6
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436347285_7570517119679633_1980413793718122499_n-1-642x642.jpg)