Легкоатлети з Менської громади отримали призові місця на змаганнях
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-27_11-34-45-e1714366792729-780x470.jpg)
Легкоатлети Менської громади знову підтвердили свій високий спортивний статус, завоювавши перше місце на 6-й обласній Гімназіаді України з легкої атлетики, яка цього року проходила в місті Носівка. Захід був організований Обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Про це повідомляє міська рада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 92-річна жителька Чернігівщини плете гачком килимки та пояси для військових
Серед 18 легкоатлетів, які представляли Менську громаду, золоті медалі у своїх дисциплінах здобули Аліна Лавська, Андрій Лавський, Анатолій Шевчук, Поліна Черненко, Костянтин Савицький та Вікторія Дзиндра. Менська команда також виборола 4 срібних та 5 бронзових медалей, демонструючи високий рівень підготовки та велику відданість спорту.
У підсумку Менська команда заслужено отримала 1-е загальнокомандне місце.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv