На Чернігівщині діти продають прикраси власного виробництва, щоб допомогти військовим
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442415420_1417773475771753_7928229306131314531_n-e1715256130927-780x470.jpg)
Діти, які зростають у сьогоденних реаліях в Україні, швидко дорослішають. Учениці Мринського ліцею, маючи велике бажання допомогти військовим, вирішили продавати прикраси, які виробили своїми руками.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442415320_1417774055771695_5003673777637169774_n-856x642.jpg)
Про це йдеться на сторінці в соцмережах Мринської громади.
Дівчатка облаштували місце біля двору однієї з них, розклали свої вироби та пропонували перехожим купити їхній товар.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Зібрані кошти дбайливо складали в скриньку. Назбирати вдалося 900 гривень. Цю суму вони принесли до ліцею та попросили перерахувати на потреби військовим. Кошти вирішили перерахувати на дрон для захисників зі 105-го прикордонного загону, який захищає північні рубежі області, та де несе службу їхній односелець.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv