12 лісових пожеж ліквідували лісівники на півночі України
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/1711963160_00088249a3f567b5257d-e1720763736349-780x470.jpg)
Із 1 липня на Сумщині та Чернігівщині діє найвищий клас пожежної небезпеки. Подекуди температура сягає позначки 35 С.
Про це повідомляє Північний лісовий офіс.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові не розминулися дві автівки
Як результат, менш ніж за два тижні в лісових масивах північних філій ДП «Ліси України» виникло 12 загорянь на загальній площі 3,39 га. Але всіх їх максимально швидко ліквідували.
Філії щороку прокладають мінералізовані смуги – штучні протипожежні бар’єри, які, як правило, створюють механізованим способом. Окрім того, що лісівники прокладають мінералізовані смуги, вони ще й доглядають за ними протягом усього протипожежного періоду. Цього року на Сумщині та Чернігівщині до вже наявних додатково облаштували 2 тис. 112 км мінералізованих смуг.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv