Суспільство
Водійське свавілля на вулиці Жабинського продовжується (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/ZntGeb8bsVU-e1461326410426.jpg)
Біля Чернігівського митного терміналу вантажівки продовжують створювати перешкоди для пішоходів та інших автівок. Водії фур справляють потреби серед білого дня на очах у дітей! Журналісти ЧЕline викликали поліцію для наведення порядку. Ми слідкуємо за розвитком подій.
И судя по всему никого из чиновников не волнует, что грузовики продолжают стоять под окнами у людей! Все разговоры о том, что Атрошенко порешает ситацию оказались очередной пустой болтавней.