Команда школярів із Чернігівщини здобула першість на Чемпіонаті України з пішого туризму
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/2024-07-30_150345-e1722341138617-780x470.jpg)
Дві з трьох дистанцій подолали першими школярі з Чернігівщини на Чемпіонаті України з пішохідного туризму серед юнаків, що відбувся на Закарпатті з 21 по 27 липня.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/453193150_478874605092492_4000663463553594657_n-908x642.jpg)
Про це повідомляє Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.
До складу збірної команди області ввійшли юнаки та дівчата з Талалаївки, Прилук, Ніжина, Чернігова.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/453194489_478875345092418_1718640715609601561_n-482x642.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поштою замовив пів кілограма амфетаміну: на Чернігівщині 35-річного чоловіка підозрюють у зберіганні наркотиків
«Смуга перешкод», «Смуга перешкод (зв’язки)» і «Крос-похід» – різнопланові дистанції 4-го класу, які потрібно було подолати учасникам, запам’яталися гірським рельєфом, скельними ділянками та переправами через водні бар’єри.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/453292098_478875238425762_2508923414369751882_n-428x642.jpg)
В особистому заліку на дистанції «Смуга перешкод (зв’язки)» перше місце серед мішаних зв’язок вибороли Софія Костюченко й Микита Кревський, а Назар Музиченко і Нікіта Трегуб стали другими серед чоловічих зв’язок. Четверте посіли Аліна Омельянюк і Ростислав Мовчан. Ці результати дозволили нашим спортсменам стати чемпіонами України в командному заліку цієї дистанції.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/453409483_478875105092442_6684275322553868811_n-428x642.jpg)
Також не було рівних нашим на «Смузі перешкод». Туристи обігнали своїх найближчих суперників із Миколаївщини аж на 14 хвилин.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/453505992_478875285092424_3223501065881648658_n-927x642.jpg)
Тренували спортсменів Олег Чуба, Юрій Федченко, Оксана Кузьменко, Денис Журба, Олександр Перевера та Євген Журба.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/453302059_478875158425770_979866309213689993_n-856x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv