На Чернігівщині за добу знайшли п’ять вибухонебезпечних предметів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/photo-5280676365496083263-y-kopiia.jpg-e1722760916812-780x470.webp)
Впродовж доби сапери частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області вісім разів залучались на території Киїнської, Киселівської, Куликівської, Дмитрівської територіальних громад Чернігівського та Ніжинського району.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/photo-5276197762578373536-y-kopiia.jpg-964x642.webp)
В результаті піротехніками було вилучено 5 небезпечних боєприпасів.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/photo-5278418514073476316-y-kopiia.jpg-963x642.webp)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балачки на рундуку: в громаді на Чернігівщині відбувся етнічний фестиваль
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/photo-5280676365496083255-y-kopiia.jpg-963x642.webp)
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернігівській області.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/photo-5289937646426124008-y-kopiia.jpg-964x642.webp)
Рятувальники наголошують, що у разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів потрібно негайно повідомити відповідні служби по лінії «101» або «102».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv