Кримінал
Чернігівець вкрав у кияна… м’ясо
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/881348-e1481808432801.jpeg)
У розбірки між двома підприємцями з Чернігова та Києва втрутилася поліція.
Столичний бізнесмен поскаржився правоохоронцям, що його надурив чернігівець. Між ними було укладено договір на продаж м’яса. Киянин пішов назустріч і вирішив почекати з оплатою товару.
Чекає грошей він уже давно, бо чернігівський підприємець зник і на контакт не виходить. Тепер його шукатиме ще й поліція. За цим фактом триває перевірка.