Суспільство
Танцювальний квартал Новгород-Сіверської гімназії № 1 переміг на фестивалі в Києві
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/r5SmKWvpHtw-e1482833469510.jpg)
Нещодавно в Києві відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів». Середня і старша групи хореографічної студії «Танцювальний квартал» із Новгорода-Сіверського також стали учасниками цього фестивалю.
На сцені вони виконали три номери – танок «Гуцульський драйв», «Зозуля» і «Дівочі викрутаси». Журі високо оцінило талановитих вихованців хореографічного колективу.
За підсумками конкурсу вони стали володарями «Гран-прі», отримали дипломи переможців і сертифікат учасника Всеукраїнського фестивалю – конкурсу мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів» зі знижкою 50 % на майбутні виступи. Керівник колективу Юлія Шкалаберда відзначена подякою організаторів фестивалю.